Tenisové kurty

V areálu Hájek jsou k dispozici tři antukové tenisové kurty, kdy jeden z nich je vybaven osvětlením pro noční hraní. Zároveň jsou vám k dispozici šatny a sprchy. A je tu možnost občerstvení v místní restauraci. 

Díky firmě NSAGENCY funguje v celém areálu Hájek wifi free zóna. Stačí se jen přihlásit na NSAGENCY-HOTSPOT a souhlasit s podmínkami.

 

Rezervace

Rezervace tenisových kurtů najdete zde nebo telefonicky +420 774 492 457

  

Herní řád tenisových kurtů

 1. Herní řád umožňuje hru na kurtech v Hájku buď na základě celoročně uzavřené dohody na pevně obsazené termíny hraní, případně dle individuální objednávky na konkrétní termín.
 2. Zájemce o pravidelné hraní se předem nahlásí správcům tenisového areálu a dle volných termínů bude sjednán celosezónně daný termín obsazení kurtu.
 3. Ostatní zájemci si mohou dohodnout termín hraní ve volných časech dle rozpisu rezervace kurtu. Ten najdete zde nebo telefonicky +420 774 492 457.
 4. Hrací doba je stanovena od 8h do 22h. V případě nepříznivého (deštivého) počasí jsou tenisové kurty na nezbytně dlouhou dobu uzavřeny.
 5. Bez vědomí správce nesmí žádný hráč na tenisový dvorec nastoupit!
 6. Před započetím hry zájemce zaplatí správci pronájem tenisového kurtu na předem dohodnutou dobu hraní. Ti co mají zakoupeno celosezónní hraní se musí vždy prokázat permanentkou na svoje jméno!
 7. Na tenisový kurt je povolen vstup pouze v tenisové obuvi.
 8. Hráč je povinen po skončení hry důkladně kurt upravit hrablem, následně sítí a připravit tak dvorec pro dalšího zájemce o hru. Je povinen dokončit řádnou údržbu kurtu před uplynutím sjednané doby na hru (týká se tenisových kurtů). Hráč zodpovídá za svého působení na hřišti za svěřený majetek a může být v případě poškození i postihován, vykázán nebo dále již nepřipuštěn na hrací kurty areálu Hájek Náměšť nad Oslavou.

Ceník hraní a platba

 1. Cena za celý tenisový kurt
       
   
     kdy a kdo

  pondělí až pátek

  sobota a neděle

  dopoledne 8:00 až 14:00

   110,- Kč/hod.

   110,- Kč/hod.

  Odpoledne 14:00 až 22:00

   160,- Kč/hod,

   160,- Kč/hod,

  děti s studenti do 18 let

  110,- Kč/hod.

  110,- Kč/hod.

   
     

   

       
 2. Osvětlení kurtu stojí 100,-/h.
 3. "Permanentka na jméno": Sezónní permanentka, zahrnující pravidelné hraní dvou rezervovaných hodin týdně stojí 3.200,- Kč za každého hráče. Dále možno hrát v čase stálé rezervace permanentky jiného hráče (po dohodě s ním), který má také vyhrazený čas. Po předchozí rezervaci lze využívat i další volné časy během týdne. Druhý hráč bez permanentky doplácí v případě dvouhry půlku ceny. V případě čtyřhry platí každý hráč bez permanentky ¼ ceny kurtu v daném čase.
 4. Druhá verze "Permanentky na jméno" stojí 1900,- Kč při stejných podmínkách jako předchozí varianta, ale bez pravidelně rezervovaných hodin.
 5. "Permanentka na kurt" Sezónní permanentka, zahrnující pravidelné hraní dvou rezervovaných hodin týdně stojí 4.200,- Kč. V tomto termínu rezervace již nikdo z hráčů bez permanentky za hraní ve vyhrazeném rezervačním čase a kurtu nic nedoplácí. Dále možno hrát v čase stálé rezervace permanentky jiného hráče (po dohodě s ním), který má také vyhrazený čas. Po předchozí rezervaci lze využívat i další volné časy během týdne, ale druhý hráč bez permanentky doplácí v případě dvouhry půlku ceny. V případě čtyřhry platí každý hráč bez permanentky ¼ ceny.
 6. Pro pořádání turnajů a podobných akcí lze v sobotu pronajmout všechny 3 kurty. Rezervace se vždy řeší s vedoucím správy sportovišť!
 7. Platby za hodinové hraní i permanentky se platí správci areálu oproti pokladnímu dokladu.

 

Galerie obrázků